מאמרים

מכשיר חדש לדום נשימה

רבים מאיתנו סובלים מבעיה רפואית ובכלל לא יודעים על כך, בעיה שהשלכותיה עלולים להוביל לשבץ מוחי, אירועים לבביים ולחץ דם גבוה. המונח הרפואי לבעיה הוא דום נשימה בשינה. דום נשימה בשינה היא הפרעת שינה בה חווים קטיעות ברצף השינה מספר פעמים למשך זמן קצר. סימפטומים מוכרים שעלולים לעורר חשד הם נחירות ועייפות.
אז איך פותרים את הבעיה ומצילים את הבריאות שלנו? מכשיר חדש לדום שינה בשם CPAP מעביר זרם אוויר רציף אל חלל הפה והנחיריים ומונע את סתימת במהלך הלילה. באופן זה הנשימה של הסובלים מן ההפרעה נשמרת רציפה ולא חווים התעוררות פתאומית. חברת Dan CPAP מספקת לבעיית דום נשימה בשינה מכשיר CPAP וציוד נלווה שעבר בדיקות מקיפות והוכח כיעיל במיוחד.

סכנות דום נשימה בשינה

אין לקחת חוסר בשינה בצחוק. עייפות היא אחת הבעיות הגדולות של המאה העשרים ואחת ויש לה השלכות חמורות על בריאות הפרט וכן על הסביבה. כ5 אוחזים מן האוכלוסייה סובלים מדום נשימה בשינה והסיכוי שלהם לחוות אירועים מוחיים ולבביים גדול בעשרות אחוזים משאר האוכלוסייה. כמו כן, העייפות עקב חוסר השינה יכולה להוביל לתאונות בדרכים ותאונות עבודה. בנוסף, נחירות שנגרמות מסתימת דרכי הנשימה יכולות להגיעה לעוצמות קול חזקות במיוחד שיכולות לפגוע בשמיעה של החולה וגם של הסובבים אותו.
מכשיר חדש לדום נשימה בשם CPAP מאפשר לחולה לחבוש מסיכה מותאמת אשר מזרימה אוויר במהלך השינה אשר יכולה להוביל לתוצאות בלתי נתפסות בשיפור הבעיה.

מכשיר חדש לדום נשימה – Dan CPAP

חברת Dan CPAP מספקת לבעיית דום נשימה בשינה מכשיר CPAP מתקדם ואיכותי שמאות לקוחות מרוצים כבר נהנים להשתמש בו ולשפר את חייהם פלאים. המכשירים שלהו קלי משקל ושקטים במיוחד (26 דציבלים בלבד!) והם קלים לשימוש. כל שיש לעשות הוא לחבר אותם למסכה הייעודית, לשים ליד המיטה… וזהו, השינה שלכם תהיה רציפה ועמוקה. המכשירים שלנו בטוחים לשימוש ואנו נותנים 5 שנות אחריות. המכשיר אוטומטי ולכן ניתן להשתמש בו בשבת וגם במטוסים באישור רשות התעופה הפדראלית ככה שתוכלו לישון איפה שרק תרצו.

אם אתם לא בטוחים אם אתם אכן סובלים מן ההפרעה, אתם מוזמנים לבצע בדיקת שינה ביתית מבלי להעביר לילה במעבדת שינה. בתיאום מראש מומחה של Dan CPAP יגיע אליכם הביתה וייתן לכם מכשיר בדיקה איתו תוכלו לישון במיטה שלכם. למחרת ייאסף המכשיר ואת התוצאות תקבלו במהרה.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה?

קרא עוד »

סיפאפ עם סוללה

סיפאפ עם סוללה הינו מכשיר ייחודי אשר נועד לעזור להפרעות שינה. במידה ואתם סובלים מנחירות במהלך השינה, דום נשימה, והפרעות שינה שונות חשוב כי תדעו

קרא עוד »

עייפות כרונית

לא מצליחים לישון כמה שעות רצוף בלילה? כדאי שתבדקו האם אתם סובלים מעייפות כרונית. לעייפות יום יומית כרונית יש סיבות רבות ומגוונות. אחת מהסיבות הללו

קרא עוד »
Call Now Button