מאמרים

מסכות סיפאפ

מה היתרונות בשימוש במכשירי הסיפאפ במהלך השינה בלילה? מכשירי סיפאפ מיוצרים על-ידי חברת SEFAM הצרפתית ונחשבים לחוד החנית של הטיפול בדום נשימה בשינה.

היום ניתן לקנות את מכשירי הסיפאפ דרך יבואן רשמי בישראל ולקבל את המכשיר עד הבית עם שליח. בכדי להשתמש במכשיר הסיפאפ במהלך השינה בלילה, יש צורך בשימוש במסכות סיפאפ אשר מעבירות את האוויר לחלל הפה של המטופל ועוזרות לפתוח את דרכי הנשימה לשינה טובה יותר ולמנוע דום נשימה בשינה. היתרון הגדול של מכשירי הסיפאפ הוא שהם מאושרים לשימוש בימי שבת.

סיפאפ לשבת לציבור הדתי

בעיות שינה הנגרמות עקב בעיות נשימה עלולות לפגוע בתפקוד היום יומי של הסובלים מכך. גם הציבור הדתי בארץ זקוק לטיפול בבעיות שינה עקב דום נשימה, ולכן פותח מוצר ייחודי עבור הציבור הדתי בישראל – סיפאפ לשבת. מכשיר הסיפאפ מבצע טיפול יעיל ומקצועי במשך הלילה לשינה טובה עם דרכי נשימה פתוחים. הטכנולוגיה המתקדמת של מכשיר ה-Cpap מאפשר גם לציבור שומרי השבת בישראל להינות מהיתרונות הרבים שלו.

מכשירי סיפאפ עם סוללה

לאנשים שאוהבים לטייל בארץ ובעולם ומוצאים את עצמם במטוסים ובתי מלון ללא מכשיר ה-Cpap המצויין, יכולים היום לרכוש מכשירי סיפאפ עם סוללה המתאימים לנסיעות ולטיסות. מכשיר ה-Cpap מאושרים לטיסות על-ידי רשות התעופה הפדראלית ולכן מכשיר Cpap נייד הוא יעיל ושימושי גם בטיסות.

הזמנת מכשירי cpap עם סוללה דרך יבואן מורשה של חברת SEFAM

על מנת שאנשים הסובלים מדום נשימה יוכלו להינות משינה טובה ורגועה במהלך נסיעות וטיסות, ניתנה להם האפשרות לרכוש מכשירי cpap עם סוללה המתאימים בגודלם לנסיעות וטיסות. שינה טובה היא חשובה גם בזמן טיולים וחופשות והשימוש במכשיר ה-Cpap יכול להפוך כל חופשה או נסיעה למושלמת. בכדי שיהיה ניתן להשתמש במכשיר ה-Cpap המתקדם, יש לרכוש ציוד משלים הכולל מסכות סיפאפ. את הציוד ניתן לרכוש דרך פניה לחברת דן סיפאפ.

חברת דן סיפאפ בע"מ מציעה ציוד משלים הכולל מסכות סיפאפ

חברת דן סיפאפ בע"מ מייבאת ומשווקת את משכירי ה-Cpap החדישים ביותר של חברת SEFAM הצרפתית. לשינה בריאה, רגועה וארוכה יותר, ניתן להזמין מהחברה את הציוד הטוב ביותר.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

התליית רישיון נהיגה

משרד הרישוי הודיע לכם על התליית רישיון נהיגה? תדעו שזה לא סוף העולם ויש לכך פתרון. התליית רישיון הנהיגה משאירה אתכם במצב של שלילת רישיון

קרא עוד »

מכשיר cpap חדש

דרכים לטיפול בדום נשימה ובנחירות כרוניות הובחנת לאחרונה כאדם הסובל מדום נשימה (הפסקת נשימה) במהלך השינה? חשוב לקחת זאת ברצינות יתרה ולטפל בבעיה. מעבר לכך

קרא עוד »

דום נשימה בשינה פתרונות

אחת מהפרעות השינה הנפוצות היא תופעת דום הנשימה בזמן השינה. התופעה באה לידי ביטוי בהפסקת הנשימה או הפחתה ביכולת הנשימה לזמן קצר. מהתופעה הזו סובלים כ-6

קרא עוד »

טיפול בבעיות שינה

סובלים מקשיי נשימה בשינה? חווים את אותם תסמינים בכל לילה? טיפול בבעיות שינה יכול להתבצע באמצעות אחד המכשירים המתקדמים ביותר היום – מכשיר ה CPAP המביא

קרא עוד »
Call Now Button