DAN CPAP

מעטפת הליווי

צוות המומחים ומעבדות השירות של Dan CPAP הינם המוסמכים הבלעדיים מטעם חברתSEFAM הצרפתית לספק את מכלול השירותים עבור מוצריה בארץ, ולכן חשוב כי תתייעצו עמנו בכל תקלה ובכל התלבטות הקשורה למכשיר או אביזר של החברה שברשותכם, על מנת שלא לפגוע באיכות החוויה ובמטרה לקבל את מלוא התמורה לכספכם.

אנו מחויבים לתו התקן של SEFAM העולמית, ופועלים בהתאם לתפיסת עולמה לספק לכל לקוח יחס אישי, שירות אדיב, והכל בשקיפות ובמקצוענות בלתי מתפשרת.

מחויבות בלעדית לתו-תקן ולחזון SEFAM.
חברת DAN CPAP מחויבת לספק לכל לקוח ולקוח מעטפת אישית הכוללת ייעוץ, ליווי, התאמה, מדידה, מענה יומיומי לשאלות ושירות טכני תפעולי מלא לתיקון ושימור כל מוצר של SEFAM היוצא את שערינו.

בנוסף לאלפי לקוחותינו היומיומיים, חברת DAN CPAP מחויבת למתן שירות מקיף וליווי ללקוחות שיש ברשותם מכשירי SEFAM שנרכשו בעבר, במסגרת הסדרים קודמים שכבר הסתיימו עם חברות כגון מקסימה-מדיקל (Maxima-Medical) ואחרות.
מעטפת מלאה ואישית לכל לקוח כיום ובעבר.

מעטפת הליווי האישית שלנו אינה סיסמא ריקה. ברור לנו כי תהליך טיפול יעיל ומוצלח של הפרעות נשימה בשינה אינו מסתיים בבחירת מכשיר, וכולל תהליך התאמה שלעתים עשוי להיות מורכב ומסובך, בעיקר באם איש מקצוע אדיב וזמין אינו לצידך. אנו ערים גם לתחושות ולחששות המלווים לרוב את הסובלים מבעיות נשימה, ולעתים גם את בני זוגם, ומכאן חשוב לנו אף יותר לעמוד לצידם בכל שלב ולספק להם מענה והכוונה אשר יפיג את הפחדים ולעתים גם את תחושות חוסר האונים.

תהליך הליווי

מידע וייעוץ

המומחים שלנו נמצאים כאן בשבילכם בכל עת למתן מענה, ייעוץ והכוונה בכל שאלה וסוגיה בהקשר לאבחון, למכשירים, למסכות, לציוד נלווה, למדידה, לסוגיות טכניות ולכל שאלה אחרת. בנוסף לכך, האתר שלנו נועד לתת לכם מידע עצמאי ומקיף אודות הסימנים, האבחון והטיפול בהפרעות נשימה בשינה, ואודות המכשירים והאביזרים השונים, כגון מכשירי CPAP, מכשירי BPAP, מסכות סיפאפ ועוד. תוכלו לצפות גם במאמרים וסרטוני מידע וכן בשאלות ותשובות, שהכנו במיוחד עבורכם.

אבחון

אנו מציעים לכם שירותי אבחון אישיים באמצעות בדיקת שינה ביתית שמטרתה לספק לכם דיאגנוזה מבלי לעזוב את הבית וללא אי הנעימות הכרוכה עבור חלקכם בהעברת לילה במעבדת שינה. כך או כך, מרגע קבלת אבחון חיובי באמצעות ביקור במעבדת שינה, או באמצעות בדיקה ביתית, הנכם מוזמנים לקבוע עמנו פגישת ייעוץ על מנת להתחיל ולטפל בהצלחה בהפרעת הנשימה בשינה תוך כדי התאמת מכשיר CPAP אוטומטי או מכשיר BPAP, על פי הצורך האישי. במרכז השירות שלנו תוכלו לנסות מכשירים ומסכות שונים בליווי אנשי מקצוע ובהתאם לדרגת האבחון ולמשתנים אחרים שזוהו, וכן תבצעו סימולציות שונות תוך הצגת המידע הנדרש ומתן מענה לכל שאלותיכם. ניתן תמיד להגיע עם בן/בת הזוג באם חשובה לכם מעורבותם בתהליך.

בחירה והתאמה

מחקרים מראים כי התאמה לא מוצלחת של מכשירים ומסכות הינה הסיבה המרכזית בגינה כשליש מהמטופלים מפסיקים את הטיפול כבר בשנה הראשונה לו. בחירת מושכלת של מכשיר ומסיכה הינה אפוא השלב העיקרי, וגם המכשול העיקרי, בתהליך הטיפול בהפרעות נשימה בשינה. חשוב להבין כי בהתאמה מקצועית של מכשיר ומסכה אין אמת מוחלטת, וההתאמה האישית ללקוח ולצרכיו הינה המשתנה המרכזי. בעוד אדם אחד זקוק למכשיר בחזית הטכנולוגיה, אדם אחר זקוק לתפעול נח ומסורתי יותר. בעוד מטופלת אחת זקוקה למסכה קטנה, למבנה הפנים ולתפקוד הנשימתי של אחרת תתאים מסכה הגדולה בהרבה, על מנת לייצר תהליך יעיל. קיימים עוד עשרות משתנים שיש לקחת בחשבון בהתאמה מוצלחת לאדם, ואלו כוללים גם משתנים פסיכולוגיים ולא רק פיזיולוגיים, ולכן רק ניסיון וותק מקצועיים המשולבים עם רגישות וקשב, יכולים להבטיח הצלחה מלאה. מומחי DAN CPAP, בהובלת דן בר-אור מזמינים אתכם לתהליך אישי הכולל התייחסות פרטנית לצורך התאמה מיטבית לצרכיכם ודרישותיכם.

תקופת התנסות

מתוך הבנה של החששות והרצון הטבעי והלגיטימי לבחון דברים בטרם רכישה, DAN CPAP מאפשרת ללקוחותיה להתנסות בשימוש במכשירים ובמסכות ללא עלות. מטרתנו היא כי תרכשו את הציוד הרלוונטי לכם אך ורק בהחלטה שלמה הנובעת מתוך בטחון ושקיפות מלאים, כיאה וכראוי.

מהסתגלות עד התאמה מלאה

מרגע שהמכשיר והמסכה בידי הלקוח, אנו מלווים את כל תהליך ההסתגלות למכשיר. במסגרת זו אנו נבצע התאמה של לחצים, נפרוק נתונים, ננתח יעילות, ונדריך אתכם בכל הקשור לשימוש היומיומי במכשיר. באם ההתאמה אינה מוצלחת, אנו נסייע לכם לבצע החלפות של מכשיר או מסיכות כנדרש, ואלו יעברו התאמה נוספת על ידינו, ככל שיידרש, ועד שתרגישו כי המכשיר מתאים לכם באופן מלא וכי אתם ישנים כמו שצריך.

מדידה, פריקה וניתוח נתונים

הפרעת הנשימה האישית שלנו במהלך השינה מאופיינת במשתנים ייחודיים רבים (רמת חמצן, קצב הפסקת הנשימה, זמן ההפסקה ועוד), ואלו ניתנים למדידה על ידי המכשיר, או אביזרים הנלווים לו. המומחים שלנו מספקים שירות לפריקה וניתוח נתונים מהמכשיר, במטרה לספק לכם דוח ותמונת מצב לגבי איכות הטיפול והאפשרויות לשיפור תוצאותיו. בשלבים הראשונים אנו ממליצים להגיע אלינו לבצע פריקה ולדון בניתוח הנתונים, עד להגיע לאופטימיזציה של הטיפול. ניתן לבצע פריקה של הנתונים גם באמצעות נציג מומחה המגיע אליכם הביתה, ובחלק מהמכשירים ניתן לבצע גם פריקה מרחוק. בכל אחד מהמקרים יינתן לכם דוח מפורט הכולל ניתוח נתונים והמלצות. קיימת אפשרות לבנות ביחד עם הרופא המטפל תוכנית מעקב שבמסגרתה הדו"חות יגיעו גם אליו על מנת לייצר מעורבות מוצלחת שלו בכל שלבי התהליך, בעקר אם קיימים משתנים רפואיים נוספים וחשובים הייחודיים לכם.

תפעול שוטף ומכשיר חלופי

אנו מספקים לקהל לקוחותינו, ובכלל זה גם כל מי שרכשו מכשיר או אביזר של SEFAM בעבר ושלא דרכנו, שירות תפעול כולל ויומיומי לטיפול בתקלות, לתיקון מכשירים, לאספקת חלקי חילוף וציוד מתכלה (כגון: פילטרים) ועוד. אנו מקפידים לתת מענה מהיר ומקצועי, ולהחזיק מלאי גדול ומגוון, על מנת שלקוחותינו יוכלו לשוב ולהשתמש במכשיר האישי שלהם בהקדם. בכל מקרה בו התקלה מורכבת ודורשת טיפול ארוך טווח, אנו שמחים להציע לכם מכשיר חלופי לנוחותכם, על מנת שתוכלו להמשיך ולישון טוב, בזמן שאנו מטפלים במכשיר או בציוד הנלווה.

Call Now Button