מאמרים

נחירות פתרון

האם יש פתרון יעיל ומקצועי לבעיית הנחירות בלילה? בכדי למצוא לבעיית הנחירות פתרון, כדאי להכיר את המכשירים המתקדמים של חברת SEFAM הצרפתית. חברת SEFAM הצרפתית קיימת מעל 35 שנים ומספקת למטופלים רבים ברחבי העולם מיכשור מתקדם לבעיית הנחירות. אם בן הזוג או בת הזוג שלכם נוחרים, אין סיבה שתסבלו כל לילה. מלבד זאת, גם בני הזוג או בנות הזוג שלכם אשר נוחרים כל לילה, מועדים להתעורר בלילה ולסבול מעייפות כרונית עקב בעיות נשימה בשינה.

טיפול מקצועי בנחירות בשינה

באתרי אינטרנט רבים ניתן למצוא "פתרונות" מהירים לטיפול בבעיית נחירות בשינה. אך כדאי לדעת כי הפתרונות המהירים והקלים לא טובים לטווח ארוך ומשאירים את המטופל בתסכול רב. אז איך ניתן לטפל בנחירות בצורה יעילה? באמצעות מכשיר מתקדם שייצרה חברת SEFAM הצרפתית ניתן למנוע או להפחית את הנחירות בלילה בצורה יעילה וטובה.

טיפול נגד נחירות עם מכשיר מקצועי

המכשיר המתקדם לטיפול נגד נחירות נקרא Cpap. מכשיר ה-Cpap מעביר אוויר לתוך מסכה המולבשת על פניו של המטופל ובעזרת העברת האוויר נפתחים דרכי הנשימה הסתומים ומאפשרים למטופל לישון טוב יותר. שינה טובה יותר של המטופל תעזור לשני הצדדים. מצד אחד היא תעזור לבן או בת הזוג הסובלים מהנחירות של המטופל, ומצד שני היא תעזור למטופל לישון טוב יותר עם דרכי נשימה פתוחים לאורך כל הלילה.

אבחון הפרעות נשימה בשינה

איך ניתן לדעת האם לבן הזוג או בת הזוג שלכם יש הפרעות נשימה בשינה? באמצעות אבחון הפרעות נשימה בשינה ניתן להתאים את מכשיר ה-Cpap למטופל. האבחון מתבצע עם מיכשור מקצועי בבית המטופל ללילה אחד בלבד. ביום למחרת, המיכשור לאבחון נלקח חזרה לחברה להפקת סיכום של אבחון ההפרעה. את האבחון להפרעות נשימה הפוגעות בשינה ניתן לעשות דרך חברת דן סיפאפ בע"מ.

נחירות פתרון באמצעות מכשיר מתקדם של חברת SEFAM – צרפת

אם אתם מעוניינים למצוא לנחירות פתרון יעיל ומקצועי, אתם מוזמנים לפנות לחברת דן סיפאפ בע"מ ולקבוע אבחון בבית לבעיות השינה שלכם. לאחר האבחון נציג חברת דן סיפאפ בע"מ יתאים לכם את מכשיר ה-Cpap הטוב ביותר לבעיה שלכם בכדי שתוכלו לישון בצורה טובה, רגועה ובעיקר שקטה.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

דום נשימה בשינה פתרונות

אחת מהפרעות השינה הנפוצות היא תופעת דום הנשימה בזמן השינה. התופעה באה לידי ביטוי בהפסקת הנשימה או הפחתה ביכולת הנשימה לזמן קצר. מהתופעה הזו סובלים כ-6

קרא עוד »

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה?

קרא עוד »
Call Now Button