מאמרים

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה

השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה? כי כמעט כולם סובלים מהתופעה הזאת שמשפיעה לא רק עליכם כמקור ראשון אלא גם על בני או בנות זוגכם. השפעות הנחירות לא מסתכמות רק בהפרעה בלילה עצמו. השינה המקוטעת, הן של הנוחר והן של בן או בת זוגו, משפיעה לרעה על כל תחומי החיים. עבודה, זמן פנוי, נהיגה, התנהגות כאזרח, התייחסות לילדים ועוד ועוד. תופעת הנחירות אינה תופעה קוסמטית. היא תופעה בריאותית מין המעלה הראשונה שנדרשת לטיפול.

אז מה עושים? איך להפסיק לנחור? איך מפסיקים לנחור? הכירו את חברת דן סיפאפ בע"מ. שם החברה הדי מוזר הזה, הוא על שם המכשיר שהיא משווקת. בעיית הנחירות נובעת מהצרות דרכי הנשימה בזמן השינה כך שלאויר, קשה הן להיכנס לריאות והם לצאת מהן. פשוט ככה. בעייה פיזית. חברות פיתוח רבות בעולם התגייסו לפתור את השאלה איך לטפל בנחירות ואיך לגרום להפסקת נחירות מוחלטת. הפתרן נמצא ע"י מכשיר שכל תפקידו הוא להחדיר לחץ אויר חיובי בלחץ מאד נמוך דרך הפה או דרך האף ולחץ אויר זה, הוא השומר את דרכי הנשימה פתוחות. שמו של המכשיר הוא סיפאפ או באנגלית cpap. ומכאן כאמור נובע שם החברה דן סיפאפ.

אז איך להפסיק לנחור? איך אני מגיע להפסקת נחירות מוחלטת? פשוט מאד. הקלידו במחשב או בסלולר את השם חברת דן סיפאפ בע"מ, הכירו את התחום יותר לעומק, צרו קשר עם נציגי החברה וצאו לדרך אשר תוציא אותכם פעם אחת ולתמיד ובלי טריקים שיווקיים ואחרים מבעיית הנחירה. שאלתם איך מפסיקים לנחור? זאת התשובה שלי אליכם. חברת דן סיפאפ היא הסמכות העליונה כיום בארץ בתחום הזה והיא הראשונה היודעת איך לטפל בנחירות.

כאשר תיכנסו לאתר החברה או סתם, תבררו יותר לעומק על מכשיר הסיפאפ, עקרון ואופן פעולתו, תראו מייד שהנושא אינו מורכב כל כך. אין כאן תרופות, זריקות, טיפולים פסיכולוגיים או הוליסטים. הבעיה היא פיזית ולכם הפתרון הוא פיזי ע"י אותה החדרת אויר וכמובן נעזר בטכנולוגיה היא מתקדמת המוטמעת בתוך מכשירי החברה. אז איך להפסיק לנחור? התקשרו לחברת דן סיפאפ בע"מ עוד היום.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

דום נשימה בשינה טיפול

איך ניתן לטפל בבעיות של שינה הנובעות מבעיות נשימה? בעיות שינה יכולות לפגוע בכל אדם ולהשפיע בצורה משמעותית על התפקוד שלו ביום יום. חוסר בשעות

קרא עוד »

מכשיר cpap חדש

דרכים לטיפול בדום נשימה ובנחירות כרוניות הובחנת לאחרונה כאדם הסובל מדום נשימה (הפסקת נשימה) במהלך השינה? חשוב לקחת זאת ברצינות יתרה ולטפל בבעיה. מעבר לכך

קרא עוד »

גם עייפים וגם רעבים

גם עייפים וגם רעבים?  הקשר בין הפרעות שינה להשמנת יתר מגיעים לעבודה עייפים בכל בוקר? מחסלים חבילת שוקולד שהחבאתם במגירה בשביל לא להירדם על השולחן?

קרא עוד »
Call Now Button