מאמרים

בדיקת שינה ביתית

לא חייבים להעביר לילה במעבדת שינה
בדיקת שינה מהווה כיום את כלי האבחון העיקרי לתסמונת דום נשימה בשינה ונחירות..

אנשים רבים הסובלים מבעיות שינה נמנעים מהצורך בביצוע בדיקת שינה במעבדת השינה, מתוך חשש, אי נעימות, המתנה לקבלת תור ואי הנוחות בעברת לילה שלם מחוץ לבית.

איך זה עובד?
מתקשרים אלינו לתאום עם מומחה שלנו מטעם החברה אשר  ימסור לכם מכשיר ויסביר כיצד להשתמש בו וכיצד לבצע את הבדיקה בביתכם בקלות.

לאחר החזרת המכשיר יתבצע פענוח תוצאות ממכשיר בדיקת השינה אשר נמדדו לך במהלך הלילה ו ותינתן המלצה אשר תכלול דו"ח מסכם מרופא אשר יכלול את המשך הטיפול . .

בדיקת שינה ביתית, למי היא מתאימה?
אם אתה או את מרגישים במשך זמן רב שאיכות השינה שלכם אינה מרעננת, ואתם סובלים מאחד או יותר מהתסמינים הבאים: קושי להירדם בלילה, מתעוררים בלילה פעמים רבות,  סובלים מנחירות , במהלך היום אתם עייפים וחסרי אנרגיות. אל תוותרו, יש מה לעשות ואפילו כדאי מאוד להתייחס לכך ברצינות! השינה הינה צורך קיומי שלנו, אשר משפיעה על הבריאות ,  הזיכרון, הריכוז במהלך היום ועוד…

לחוסר שינה איכותית לאורך זמן יש השלכות רבות על בריאות .

מה בעצם נבדוק?
בדיקת השינה הביתית שלנו תמדוד לאורך כל הלילה את איכות השינה שלכם, את דפוסי השינה שלכם, את כמות וסוג הפסקות השינה, בנוסף, נאבחן האם אתם סובלים מהפסקות נשימה (דום נשימתי) , נחירות חריגות, ריווי החמצן בדם, קצב הלב בשנתך, מאמץ השינה בחזה/ בטן ועוד פרמטרים רבים.

בדיקת שינה ביתית יכולה לבדוק מדדים נוספים כגון: פעילות מוחית, פעילות לבבית, מתח שרירים ותנועות עיניים.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר או להשאיר את פרטיכם באתרנו, ואחד מהמומחים שלנו, חברת דן סיפאפ  ישמח לחזור אליכם

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה?

קרא עוד »

איך להפסיק נחירות

אחת הבעיות הגדולות של האנושות היא הנחירות במהלך השינה בלילה. אחת הסיבות העיקריות לנחירות במהלך הלילה היא נשימה לקויה. בכדי להבין איך להפסיק נחירות במהלך השינה,

קרא עוד »

מכשיר סטורציה

אחת הבעיות החמורות ביותר הנגרמות עקב הפרעות נשימה דוגמת דום נשימה בשינה היא המחסור בחמצן הנכנס לגוף בתהליך הנשימה. החמצן הוא חיוני לתפקוד הגוף ואפילו

קרא עוד »
Call Now Button