מאמרים

דום נשימה בשינה טיפול

איך ניתן לטפל בבעיות של שינה הנובעות מבעיות נשימה? בעיות שינה יכולות לפגוע בכל אדם ולהשפיע בצורה משמעותית על התפקוד שלו ביום יום. חוסר בשעות שינה בטווח הארוך יכול להחליש את המערכת החיסונית ולגרום למחלות חוזרות ונשנות. בנוסף, עייפות כרונית משפיעה על הנפש של האדם ופוגעת ביכולת שלו לנהל סדר יום בריא הכולל תזונה מאוזנת. בכדי לטפל בבעיות של שינה הנגרמות מבעיות שונות של נשימה, ניתן לעשות אבחון דום נשימה בשינה טיפול יכול להיקבע לאחר ממצאי האבחון. איך מתבצע האבחון לדום נשימה? בעבר היה ניתן לבצע את האבחונים לדום נשימה במעבדת שינה מיוחדת המחייבת את המטופל לישון לילה שלם במעבדה מחוץ לבית. עם הטכנולוגיה המתקדמת אשר קיימת היום ניתן לבצע את האבחון בבית המטופל.

טיפול בהפרעות נשימה בשינה לאחר האבחון

במידה והאבחון הראה כי ישנן בעיות של נשימה במהלך השינה, ניתן לקבל טיפול בהפרעות נשימה בשינה על ידי מכשירי ה-Cpap המתקדמים. מכשיר הסיפאפ משמש להעברת אוויר באמצעות מסכה המולבשת על פניו של המטופל לאורך כל הלילה. זרם האוויר מאפשר לדרכי הנשימה להיפתח ולהיות יעילים יותר ולעזור לשינה רגועה ללא הפסקות נשימה.

טיפול בדום נשימה בשינה על-ידי מסיכה

בכדי לבצע את הטיפול בדום נשימה בשינה בצורה הטובה ביותר, חשוב לעשות התאמה מדוייקת של המסיכה למטופל. מכשיר ה-Cpap הוא לא מכשיר זמני אלא מטרתו לספק למטופל שנים רבות של שינה איכותית ורציפה. לכן, בכדי לעשות את ההתאמה המדוייקת של המסיכה למטופל יש לבצע את האבחון.

בדיקת דום נשימה בשינה

על מנת שהמטופל יוכל לטפל בבעיית השינה שלו, הוא נדרש לבצע בדיקת דום נשימה בשינה. הבדיקה נעשית על-ידי צוות חברת דן סיפאפ בע"מ המומחים בפתרון לבעיות נשימה בשינה.

דום נשימה בשינה טיפול באמצעות מכשירים מתקדמים של חברת דן סיפאפ בע"מ

בכדי לעזור למטופל מבצעים אבחון לדום נשימה בשינה טיפול מגיע לאחר מכן עם מכשיר הסיפאפ. חברת דן סיפאפ בע"מ מספקת ללקוחותיה בכל הארץ מיכשור לביצוע אבחון לדום נשימה ואת מכשיר הסיפאפ המתקדם לטיפול בדום נשימה והפרעות נשימה בשינה. מכשירי הסיפאפ הם מהמתקדמים בעולם ונחשבים ליעילים לפתרון בעיות שינה.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

מכשיר cpap

מכשיר CPAP לסובלים מבעיות שונות ישנן תופעות שקשורות לגופינו ולאיכות חיינו שכמעט כולנו סובלים מהן. חלקן ייחודיות יותר לגברים כמובן וחלקן יותר לנשים בגלל הפיזיולוגיה השונה

קרא עוד »

הפסקת נשימה בשינה

מתעוררים כמה פעמים בלילה בלי אוויר בריאות? כנראה שאתם סובלים מהפסקת נשימה בשינה. בעיות נשימה בשינה הן תופעות מוכרות ונפוצות הפוגעות באיכות השינה ובטווח הארוך גורמות

קרא עוד »

מכשיר לנחירות

אתם/ן או בן/בת הזוג שלכם נוחרים בלילה? מעבר לכך שבמרבית המקרים, סוגיית הנחירות המוכרת לכולנו איננה דבר נעים לא לאדם עצמו ולא למי שישן לידו

קרא עוד »

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה?

קרא עוד »
Call Now Button