מאמרים

התליית רישיון נהיגה

משרד הרישוי הודיע לכם על התליית רישיון נהיגה? תדעו שזה לא סוף העולם ויש לכך פתרון. התליית רישיון הנהיגה משאירה אתכם במצב של שלילת רישיון עד לביצוע תיקון מסויים. אחד המקרים הנפוצים של התלייה על-ידי משרד הרישוי הוא אבחון של דום נשימה על-ידי רופא מוסמך. במקרים כאלה יש לעקוב אחר הנחיות משרד הרישוי ולטפל בהקדם בבעיית דום הנשימה בשינה.

הסיבות לכך שבעיית דום נשימה תועבר בדיווח למשרד הרישוי:

– דום נשימה פוגע באיכות השינה וגורם לעייפות כרונית אשר פוגעת בנהיגה.
– עייפות כרונית במהלך היום גורמת להירדמות על ההגה וסיכון נהגים אחרים והולכי רגל.

הרופא המטפל מחוייב להעביר את המידע למשרד הרישוי ומשרד הרישוי ברוב המקרים מעביר את הטיפול למרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים). במרב"ד תצטרכו לעבור בדיקות רבות אשר יכולות להשאיר אתכם ללא רישיון לתקופה ארוכה נוספת.

קיבלתי התליית רישיון נהיגה – מה אני עושה בכדי לפתור את הבעיה?

במידה וקיבלתם התליית רישיון נהיגה ממשרד הרישוי, אתם יכולים לפנות לחברת DAN CPAP ולקבל הצעת מחיר עבור מכשיר CPAP המתאים לבעיית הנשימה שלכם. חברת DAN CPAP מייבאת את מכשירי ה-CPAP הטובים בעולם של חברת SEFAM הצרפתית בעלי תו תקן אירופאי. צוות חברת DAN CPAP יתאים לכם את המכשיר ואת מסיכת הסיפאפ למידות שלכם.

איך מבטלים התליית רישיון?

אם אתם מעוניינים לדעת איך מבטלים התליית רישיון נהיגה, חשוב שתדעו כי התהליך יכול להיות ארוך במידה ולא תטפלו בעניין בהקדם. על-פי הנחיות משרד הרישוי או הנחיות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד) ניתן להתחיל בתהליך ביטול ההתליה.

דו"חות מכשיר ה-CPAP

לשימוש במכשיר ה-CPAP יש משמעות בריאותית אך גם משמעות טכנית חשובה. מכשירי ה-CPAP המתקדמים מנפיקים דו"חות של מצב השינה של המטופל. דו"חות חיוביים ממכשיר ה-CPAP של המטופל הנשלחים למכון הרפואי לבטיחות בדרכים מאפשרים למכון להמליץ למשרד הרישוי לחדש את רשיון הנהיגה של הנהג.

האם מכשיר ה-CPAP יתאים למבנה הפנים שלי?

התאמת מכשיר ה-CPAP, לנהג המעוניין בביטול התליה של רשיון הנהיגה, מתבצעת על-ידי צוות חברת DAN CPAP. ישנם סוגים שונים של מכשירי CPAP מתקדמים וכולם מתחברים למסיכה, המתלבשת על פני המטופל על מנת שהאוויר יוכל לחדור לדרכי הנשימה, השומרת על נתיב נשימה פתוח לאורך כל זמן השינה. צוות חברת DAN CPAP יעשה עבורכם התאמה מדוייקת של המסיכה לפנים שלכם, על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר כל לילה בצורה נוחה ותקינה.

ביטול התליה של רשיון הנהיגה בסיוע של חברת DAN CPAP

איך חברת DAN CPAP יכולה לעזור לי במקרים של התליית רישיון ע"י משרד הרישוי?

– בדיקת שינה ביתית בכדי לאבחן את הבעיה
– התאמת מכשור מתקדם לטיפול יומי בבעיית דום נשימה בשינה
– מכשיר סיפאפ אוטומטי קל לשימוש של חברת SEFAM הצרפתית
– הדרכה להוצאת דו"חות ממכשיר הסיפאפ בכדי להגיש אותם למרב"ד
– תמיכה טכנית של מכשיר הסיפאפ
צוות חברת DAN CPAP ישמח לעזור לכם בפתרון בעיית דום הנשימה בשינה בצורה מהירה ויעילה.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

מכשיר סטורציה

אחת הבעיות החמורות ביותר הנגרמות עקב הפרעות נשימה דוגמת דום נשימה בשינה היא המחסור בחמצן הנכנס לגוף בתהליך הנשימה. החמצן הוא חיוני לתפקוד הגוף ואפילו

קרא עוד »

טיפים לסיוע

טיפים בנושא הפרעות נשימה בשינה המומחים של DAN CPAP ריכזו עבורכם מספר טיפים חשובים בנושא הפרעות נשימה בשינה, הטיפים נועדו לסייע לכם להבין את מקור

קרא עוד »

עייפות כרונית

לא מצליחים לישון כמה שעות רצוף בלילה? כדאי שתבדקו האם אתם סובלים מעייפות כרונית. לעייפות יום יומית כרונית יש סיבות רבות ומגוונות. אחת מהסיבות הללו

קרא עוד »

מכשיר cpap חדש

דרכים לטיפול בדום נשימה ובנחירות כרוניות הובחנת לאחרונה כאדם הסובל מדום נשימה (הפסקת נשימה) במהלך השינה? חשוב לקחת זאת ברצינות יתרה ולטפל בבעיה. מעבר לכך

קרא עוד »
Call Now Button