דן בר אור - הפרעות נשימה

מומחה להפרעות נשימה

שנים של הצלחות

לקוחות ממליצים

שנה טובה, רציתי להודות ולהמליץ מכל הלב על חברת DAN CPAP המובילה בתחום הפרעות שינה מרמת גן. כמובן שלא נדע ומאחל לכולם בריאות איתנה. את דן בר אור מומחה להפרעות שינה בחברה הכרנו לפני כשבע שנים כאשר חיפשנו מכשיר סיפאפ לאבי , לאחר המון טלפונים והצעות מחיר הגענו אליו. דן נתן מענה, וענה לשאלות עם המון סבלנות, חיוך והשרה עלי המון ביטחון שיש לי על מי לסמוך. כאשר קונים מוצר מסוג זה רוצים להיות בטוחים שיש מישהו שעומד מאחוריו ולא עוד איש מכירות שמחפש רק להגדיל את רווחיו. וכך היה דן הגיע אלינו מרמת גן עד למעלה אדומים, זכינו להכיר אדם עם חיוך גדול וים של סבלנות, הסביר ובדק מה הכי נכון וטוב לאבא שלי. כעבור כמה שנים התגלתה תקלה במכשיר, התקשרתי לשירות ובתוך כמה שעות הגיע טכנאי עם חיוך ענק, לא עזב ולא שיחרר עד אשר סידר את הבעיה ונתן שירות מושלם. אחרי יומיים שוב הופיע תקלה ועוד ביום שישי בצהריים וכמו תמיד טלפון לדן או למנהלת תחום הסיפאפ המדהימה שירה שעם המון סבלנות ורוגע נתנה מענה. נסעתי ביום שישי אחר הצהריים למעבדת החברה ברמת גן ושם חיכה לי הטכנאי שלמי שוב עם חיוך גדול ויחס לבבי והמון מקצועיות, בדק והסתכל ולא הרפה עד אשר המכשיר עבד בצורה טובה. חברים אין לי מילים כדי להודות ולהוכיר את השירות והאנשים המדהימים שעובדים בחברה הזאת. השירות שקיבלתי בכל פניה היה תמיד מעל ומעבר. תודה רבה לדן ולעובדי החברה, שנותנים את הנשמה לא רק בשעות העבודה אלא גם בשעות לא שגרתיות.
"אין דברים כאלו!! דן הוא שילוב נדיר של איש מקצוע שהוא ממש אמן CPAP, ושל אדם אכפתי ושירותי ברמות הגבוהות שיש. יסודי, רציני ועובד מתוך הלב ועושה שמיניות באוויר כדי לפתור כל בעיה ועל מנת שהלקוח יוכל לישון בשקט. לא כמו ברכישה דרך קופות החולים (מכבי לפחות) ששם מספקים לך מכשיר בסיסי עם 0 שירות ותמיכה. מומלץ בחום!!"
"שלום חברים, אבי משתמש וותיק במכשיר CPAP והמכשיר של אבי הפסיק לעבוד. דן בר אור ליווה אותי תקופה ארוכה בצורה מדהימה שלא יצא לראות אצל אנשי מכירות אחרים. אדם מדהים שביקר אצלנו בבית רבות והפך עולמות בשביל שאבי יקבל את המוצר המתאים ביותר עבורו ואת הטיפול הטוב ביותר."
"ערב טוב חברים לפני מספר ימים ביקשתי עזרה בהחלפת הסיפאפ שלי 420e ,תוצרת SEFAM ואכן נעניתי . יצרתי קשר עם דן בר אור, אני רוצה לציין לשבח את ההיענות והטיפול המסור, היעיל והמקצועי, הבחור באמת מקצוען בנושא! קבלתי עזרה בפרוק המכשיר, מבנה, אופן פעולה וכיול המכשיר, ואפילו הורדת נתונים אחרונים מהמכשיר. בקיצור רכשתי חבר לסיפאפ. תודה תודה"
"לאחר שעברתי אבחון באסותא וניסיתי מסיכה שלא התאימה החלטתי להתקשר לדן בר אור. אין לנו כל היכרות מוקדמת אבל באותו רגע הוא פשוט נתן לי הסברים על המכשירים, על המסכות והמון טיפים לגבי מה לעשות או לא לעשות מול הספקים ברכישת המכשיר. הוא פשוט לא ויתר לי ויזם פגישה כבר לאותו הערב כדי להסביר לי את כל הנושא- "תגיע אלי אני אסביר לך הכל מהכל". מלבד זה שהוא גרם לי לשנות את ההחלטה שלי בבחירת ספק ובבחירת מסכה וכו', יצאתי ממנו עם מכשיר ומסכה לניסיון... "קח תנסה ותחזיר".. ואחרי הכל לא הסכים לקבל שקל בתמורה!! אולי זה נשמע לכם כמו מודעת פרסומת אבל זאת המציאות אותה חוויתי השבוע. ביקשתי ממנו רשות לפחות לכתוב המלצה. לא כל יום נתקלים באנשים כאלו. דן בר אור אתה נדיר! תודה!"
"דן בר אור הצדיק, מכיוון שעולם הפרעות השינה בכלל ונושאי CPAP בפרט חדשים עבורי נעזרתי בדן, שהראה רצון רב לעזור ולהוות עבורי מורה נבוכים בכל התחום. הוזמנתי אחר כבוד לביתו ודן הקדיש לי כשעה מזמנו היקר ובלבד שבסופו של דבר אוכל לישון כמו שצריך ולקום רענן. אפשר לכתוב כאן "מגילה" בשבחו שהרי שהאדם "הממוצע" לא בקיא בכל הקשור בנושא ה CPAP-ים והרגלי שינה נכונים וכאן יש בהחלט עזרה והכוונה טובה שלו. יישר-כח ותבורך." יגאל
"רציתי לומר תודה! תודה גדולה! תודה ענקייייית! לדן בר-אור. אני נכת צה"ל וחדשה בשימוש בCPAP. נכנסתי לפורום, קראתי כמה הודעות, קיבלתי כאן כמה טיפים והשארתי לדן הודעה שאשמח להיעזר בו. לא ידעתי שאני עומדת לפגוש צדיק! דן ליווה אותי לכל אורך הדרך ועזר לי לבחור מכשיר ומסיכה וגם כשבסוף הסתבר לשנינו כי למשרד הביטחון יש ספקים של CPAP ושלא אוכל לקנות המכשיר CPAP מדן, הוא המשיך לתת טיפים, השאיל לי מכשיר לתקופה של מס' שבועות שבועות, לצורך הסתגלות, כשהמרפאה במשרד הביטחון הייתה סגורה. דן לא הסכים שאשאר ללא טיפול! - מה שאיני יכולה לומר על הטכנאי באסותא והמרפאה של משרד הביטחון!! דן עזר, דן היה זמין, דן פשוט היה נוכח במקומות בהם כשלה המערכת. דן היה עד למצוקה שנקלעתי אליה מול המערכת ואת כל העזרה ואת כל התמיכה הגיש דן בהתנדבות, עם חיוך, אכפתיות, אהבה למקצוע, כמובן במקצועיות רבה - וכל הזמן חשתי באהבת האדם שבו ואת הנתינה לשם הנתינה. אז כאן ועכשיו ובפורום הזה, אני מבקשת להודות לך דן - על הכל ועל מי שאתה ועל איך שאתה נוהג בזולת ונהגת במקרה שלי. מאחלת לך דן להמשיך להיות איש טוב, מעולה בתחום ההתמחות שלך - הפרעות שינה ו- CPAP ושיהיו חייך טובים, בריאים ומאושרים. תודה רבה !" אלונה
עדנה "שלום לכולם, הבוקר גיליתי אדם נפלא ...שלא ידעתי על קיומו עד היום....שמו דן בר-אור. בהיסוס רב פניתי אל דן בבקשת עזרה בטיפול במכשיר הסיפאפ הישן שלי. דן עזר לי במקצועיות ובידע רב, בעיית המכשיר נפתרה לאחר שיחת טלפון בלבד. דן לא ביקש שום תמורה על הייעוץ המקצועי אשר ניתן על ידו. תודה לדן ..ותודה לפורום אשר כותביו שבחו את דן לפני ..וכך גם אני ,הגעתי אליו. תודה"
"דן היקר, ההיכרות שלי עם האיש מ- 2009 עת שהייתי משתמש חדש ואובד עצות, האיש שהיה עובד קלנטיקה בזמנו, נתן לי שירות מחלקה ראשונה, בא לביתי מספר פעמים, הביא לי מסיכות רבות להתנסות, קרא איתי נתונים, חיזק ועודד. העצות הטובות שלו מלוות אותי עד היום. צחוק הגורל הוא שבסופו של דבר אפילו לא רכשתי ממנו את המכשיר. האיש מקצוען אמיתי בתחום, שירותי, אדיב ואכפתי. דן - אתה תוספת אדירה ונפלאה בפורום ואני מזמין אותך להשתתף כמה שיותר!"
"ברצוני להודות ולשבח את דן בר אור בעזרתו לבחירת CPAP דן בעל ידע רב בנושא ומוכן תמיד לענות על כל שאלה ,תמיד בסבלנות ובנועם נחמד לפגוש אדם שנותן מעצמו מכל הלב. תודה דן תבורך"
"ברצוני להמליץ על השירות של דן. הגענו אל דן לאחר שהתייאשנו מהשירות הבעייתי שקבלנו במכבי. דן הפסיק את דליפות האוויר הלא נעימות והמרעישות והתאים לחצים כך שבן זוגי ואני יכולנו להתחיל להשתמש במכשיר וליהנות ממנו (עד כמה שניתן ליהנות ממנו חחח). בקיצור, המפגש עם דן גרם לנו להשתמש בסיפאפ ושהוא לא יעמוד ככה סתם כאבן שאין לה הופכין... אז תודה רבה לדן!"
"שלום לכולם אתמול אשתי ואני היינו אצל דן. מבחינתנו זהו המפגש הראשון שלנו עם יועץ CPAP. דן, יש לנו רק מחמאות , נתת לנו הרגשה שאיתך נגיע לתוצאות הכי טובות שאפשר. תודה על היחס החם שקיבלתם אותנו. מוטי"
"שלום לכולם . לאחר שכתבתי שאלה בפורום, דן יצר איתי קשר, הגיע לבית שלי, הביא לי מכשיר והסביר לי עליו ומשם התחלתי את הניסיון עם המכשיר. כעבור כמה ימים הבנתי שאני צריך קצת לחות במכשיר ודן בלי לחשוב יותר מדי הגיע מהמרכז לצפון והביא לי מכשיר נוסף . הכול ללא חתימה על טפסים וללא עיכובים מיוחדים והכי חשוב, הוא מתקשר פעם בכמה ימים לבדוק שהכול תקין . האמת אחלה שירות וזה עוד לפני שבכלל קניתי את המכשיר . אני בטוח שדן עם החיוך הנעים שלו והיחס שלו ללקוחות יגיע רחוק. אני עדיין לומד את המכשיר והגוף שלי מתרגל אליו . נכון להיום אני פחות עייף ואני מתפקד יותר טוב . תודה דן!"
"ברצוני להוסיף פרגון לדן. כשהייתי צריך עזרה הוא עזר לי בהתלהבות ומתוך רצון לעזור. לדן יש ידע מאוד רחב ומעמיק בתחום - דבר המאפשר לו לתת עצות מועילות ותכליתיות, לרבות ייעוץ בנושא הכלכלי הסבוך וההחזרים מול קופה"ח השונות. בפן האישי, דן עזר לי בלי לבקש תמורה עם חלקי חילוף למסכה שלי (לרבות בחינת הציוד, סקירת ציוד חדש ושלל עצות לרוב). יישר כוח!"
"ברצוני להוסיף פרגון לדן. כשהייתי צריך עזרה הוא עזר לי בהתלהבות ומתוך רצון לעזור. לדן יש ידע "ערב טוב חברים לפני מספר ימים ביקשתי עזרה בהחלפת הסיפאפ שלי 420e ואכן נעניתי . יצרתי קשר עם דן בר אור, אני רוצה לציין לשבח את ההיענות והטיפול המסור, היעיל והמקצועי, הבחור באמת מקצוען בנושא! קבלתי עזרה בפרוק המכשיר, מבנה, אופן פעולה וכיול המכשיר, ואפילו הורדת נתונים אחרונים מהמכשיר. בקיצור רכשתי חבר לסיפאפ. תודה תודה"מאוד רחב ומעמיק בתחום - דבר המאפשר לו לתת עצות מועילות ותכליתיות, לרבות ייעוץ בנושא הכלכלי הסבוך וההחזרים מול קופה"ח השונות. בפן האישי, דן עזר לי בלי לבקש תמורה עם חלקי חילוף למסכה שלי (לרבות בחינת הציוד, סקירת ציוד חדש ושלל עצות לרוב). יישר כוח!"
"לפני כחודש פרסמתי כאן בפורום שאני זקוק לעזרה עם חלקים למסכה מסוג FX של רסמד. הבעיה היא שבארץ החברות כנראה לא אוהבות להתעסק עם כסף קטן, ועבורי, שנמצא בהסדר הישן, זה מהווה בעיה. דן בר אור הציע את עזרתו בהתלהבות נדירה והמון סבלנות וסייע לי באותם חלקי חילוף קטנים וחסך לי ממון ואובדן זמן (הזמנה מחו"ל והתקשקשות עם מכבי על ההחזרים). בנוסף אף עזר בכך שעשה צ'ק אפ לציוד שלי. הגעתי לדן וגיליתי אדם שמאוד אוהב את התחום ולכן כנראה גם הגיע לרמת שליטה מדהימה בתחום ובכל האביזרים (למדתי מדן למשל על ההתפתחויות בנושא הנחירונים)."
Previous
Next
Call Now Button