מאמרים

מחוללי חמצן ניידים

נמצאים בתהליך שיקומי מניתוח או מחלה? זקוקים למחולל חמצן?

מחוללי חמצן ניידים הם הפתרון היעיל ביותר למטופלים הנדרשים להמשיך בתהליך שיקומי בבית לאחר מחלות או ניתוחים הקשורים למערכת הנשימה. מחולל החמצן מסייע למערכת הנשימה ומזרים לגוף חמצן הנדרש לתפקוד של כל מערכות הגוף. בשונה ממכונות הנשמה, מחולל החמצן משמשים רק לסיוע ואינם יכולים להחליף את תפקיד מכונת ההנשמה. החשיבות שלהם בחיי היום יום של מטופלים הוא קריטי לשיפור התפקוד ויכול לסייע בתקופות של שיקום כאשר המטופל מועבר להמשך הטיפול בבית.

מחולל חמצן נייד לטיפול ביתי

תקופת שיקום הנערכת בבית היא המומלצת ביותר על פי רוב הרופאים, כאשר המטופל נמצא בסביבה התומכת שלו עם בני המשפחה והסביבה הקרובה אליו. מחולל חמצן נייד הוא הפתרון היחיד היום לטיפול נשימתי במהלך שיקום בבית והוא נחשב לרעיון מהפכני אשר שינה את שיטת הטיפול בבעיות סטורציה נמוכה והיפוקסיה ושאר מחלות ריאה כרוניות. מחולל החמצן הנייד פועל באמצעות מספר שלבים החוזרים על עצמם, כאשר בשלב הראשון מחולל החמצן אוסף את האוויר בסביבת החדר באמצעות מדחס, בשלב השני האוויר מסונן על ידי סיבים ייחודיים המשאירים חמצן נקי במחולל ובשלב השלישי מועבר החמצן דרך צינור אל המטופל. ניתן לוסת את כמות החמצן למטופל על פי החלטה של הרופא המטפל בכם על מנת לספק את הכמות הנדרשת לתפקוד מירבי של הגוף ומערכת הנשימה.

מכשירי CPAP כמחוללי חמצן לטיפול בבעיות שינה

מכשירי ה-CPAP המיועדים לטיפול בבעיות שינה כרוניות, הם למעשה גם כן מחוללי חמצן אוטומטיים וניתן להתאים אותם על פי רמות הקושי בשינה ולבעיות ספציפיות כמו דום נשימה חסימתי בשינה. אם אתם זקוקים למחולל חמצן איכותי ומקצועי או למכשיר CPAP מתקדם, יש לכם אפשרות להזמין את המכשיר דרך האתר ולהינות משירות אישי של אנשי מקצוע מומחים בתחום אשר יתאימו לכם את המכשיר לצרכים הרפואיים שלכם.

מחוללי חמצן ניידים במחירים משתלמים

להזמנת מחוללי חמצן ניידים לבית שלכם, צרו קשר עם חברת דן סיפאפ בע"מ ותוכלו לבחור את מחולל החמצן המתאים לכם. החברה מספקת ללקוחותיה מחוללי חמצן מסוגים שונים בטווח מחירים רחב על מנת להתאים את המכשיר לתקציב שלכם.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

גם עייפים וגם רעבים

גם עייפים וגם רעבים?  הקשר בין הפרעות שינה להשמנת יתר מגיעים לעבודה עייפים בכל בוקר? מחסלים חבילת שוקולד שהחבאתם במגירה בשביל לא להירדם על השולחן?

קרא עוד »

הפרעות נשימה בשינה

הפרעות נשימה בשינה- מה הן? כיום, מוכרות למדע כמעל ל-70 סוגים של הפרעות שינה אשר ניתן לאבחן וברובן ניתן גם לטפל.אחד מסוגי הפרעות שינה, הינן

קרא עוד »

טיפול בבעיות שינה

סובלים מקשיי נשימה בשינה? חווים את אותם תסמינים בכל לילה? טיפול בבעיות שינה יכול להתבצע באמצעות אחד המכשירים המתקדמים ביותר היום – מכשיר ה CPAP המביא

קרא עוד »

בדיקת שינה ביתית

לא חייבים להעביר לילה במעבדת שינה בדיקת שינה מהווה כיום את כלי האבחון העיקרי לתסמונת דום נשימה בשינה ונחירות.. אנשים רבים הסובלים מבעיות שינה נמנעים

קרא עוד »
Call Now Button