מאמרים

מכשיר סטורציה

אחת הבעיות החמורות ביותר הנגרמות עקב הפרעות נשימה דוגמת דום נשימה בשינה היא המחסור בחמצן הנכנס לגוף בתהליך הנשימה. החמצן הוא חיוני לתפקוד הגוף ואפילו עם חוסר מועט ממנו נתחיל להרגיש את ההשפעות, החל מסחרחורות ועד ללחץ דם גבוהה וסיבוכים לבביים. לסובלים מאותן הפרעות נשימה אין דרך להכניס לגוף יותר חמצן בעת מחסור ובטח כאשר הם בכלל ישנים ולא מודעים למתרחש. לכן חשוב להיות במעקב תמידי אחרי כמות החמצן בדם ולספק אותו לגוף באופן חיצוני. בדיוק לשם כך נועד מכשיר סטורציה. מכשיר סטורציה הוא בעצם מכשיר חמצן אשר מגדיל את ריכוז החמצן באוויר אותו אנו נושמים לרמה כזו שריכוזו בדם יעלה לרמות גבוהות ותקינות לתפקוד מלא.

מכשיר סטורציה – איך זה עובד?

מכשיר חמצן או בשמו הנוסף מחולל חמצן מתחבר למסכת נשימה ומשחרר מתוך מכלי חמצן כמות מדויקת של חמצן המועבר ישירות דרך הצינור למסכה. באופן זה האוויר הנשאף מכיל חמצן בריכוז גבוה מאשר אוויר רגיל ומאפשר לאנשים עם הפרעות נשימה המתקשים לקלוט את כמות החמצן הרצויה לנשום כראוי. מחקרים הראו שאנשים העושים שימוש במחוללי חמצן הם בעלי סיבולת לב ריאה גבוהה מחולים שבוחרים שלא להשתמש בו. כמו כן, ריכוז החמצן הגבוהה מעלה את יכולת הריכוז, המרץ ונותן הרגשה כללית טובה יותר.

את מחוללי החמצן ניתן לשלב בחיבור עם מכשירי CPAP וכך גם בזמן שינה החולים בהפרעות דום נשימה יוכלו לנשום אוויר רווי חמצן ולישון עמוק ורגוע.

מכשירי הסטורציה מחוברים למערכות משוכללות המנטרות בכל רגע את מינוני החמצן המוזרם ומתאימות עצמן לסביבה ולמטופל למניעת חריגות במינון.

לנשום טוב – Dan CPAP

חברת Dan CPAP שהקים ד"ר דן בר-אור, היא חברה מקצועית עם ניסיון של שנים בטיפול בסובלים מהפרעות בנשימה ודום נשימתי בשינה. ד"ר מלווה את המטופלים כל שלב בתהליך ומבטיח להם טיפול מסור ומתחשב במטרה לשפר את איכות חייו של המטופל. בDan CPAP תוכלו למצוא סוגים שונים של מכשירי CPAP וBPAP, ציוד רפואי נלווה ומחוללי שינה ומדי סטורציה עם תו תקן אירופאי ובאיכות הגבוהה ביותר. ניתן לבצע איתנו בדיקות ביתיות למדידת רמות חמצן בדם וניטור שינה ולאחר מכן נתאים לכם טיפול אישי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה של אלפי לקוחות מרוצים שבחרו לחיות טוב יותר. להפרעות בנשימה יש פתרון ולא צריך יותר לסבול. פנו אלינו ונשמח לעזור. Dan CPAP אפשר לישון בשקט.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

גם עייפים וגם רעבים

גם עייפים וגם רעבים?  הקשר בין הפרעות שינה להשמנת יתר מגיעים לעבודה עייפים בכל בוקר? מחסלים חבילת שוקולד שהחבאתם במגירה בשביל לא להירדם על השולחן?

קרא עוד »

מכשיר נשימה לסיפאפ

אנו "דן סיפאפ" מזמינים אתכם להשאיר את פרטיכם, ואחד מהמומחים שלנו אשמח לחזור אליכם, לסייע לכם ולענות לכם על כל השאלות המעניינות אתכם. תסמונת דום

קרא עוד »

התליית רישיון נהיגה

משרד הרישוי הודיע לכם על התליית רישיון נהיגה? תדעו שזה לא סוף העולם ויש לכך פתרון. התליית רישיון הנהיגה משאירה אתכם במצב של שלילת רישיון

קרא עוד »

איך להפסיק נחירות

אחת הבעיות הגדולות של האנושות היא הנחירות במהלך השינה בלילה. אחת הסיבות העיקריות לנחירות במהלך הלילה היא נשימה לקויה. בכדי להבין איך להפסיק נחירות במהלך השינה,

קרא עוד »
Call Now Button