מאמרים

מכשיר cpap

מכשיר CPAP לסובלים מבעיות שונות

ישנן תופעות שקשורות לגופינו ולאיכות חיינו שכמעט כולנו סובלים מהן. חלקן ייחודיות יותר לגברים כמובן וחלקן יותר לנשים בגלל הפיזיולוגיה השונה בין המינים אך התופעות הללו  משפיעות על חלק ניכר מאד מהאוכלוסיה. אם לתת דוגמה אחת אלו בעיות הגב. אחוז גבוה מאד מהאוכלוסיה סובל כאבי גב.

באופן כרוני או באופן תקופתי. תופעה נוספת שניתן לציין היא תופעת הנחירות. זוהי תופעה שמלווה כמעט את כולנו. אלו הסובלים ממנה ועלו שסובלים ממנה באופן פאסיבי כבני או בנות זוג. התופעה היא תולדה של הצרות בדרכי הנשימה במהלך השינה מה שגורם לרעש הנחירה עצמו. אבל בעיית הנחירות אינה מסתיימת רק ברעש.

יש לה תופעות לוואי מאד לא נעימות ואפילו מסוכנות כמו הפסקות נשימה זמנית ובגלל חוסר יעילות של תהליך השינה עצמו, הירדמות במשך היום, בעיות בריאותיות, ירידה ביעילות בעבודה או לימודים ועוד ועוד. אך האדם ממציא פתרונות להכל. הכירו את מכשיר cpap או בשמו בעברית מכשיר סיפאפ. מכשיר זה, המיוצר בצרפת, אמון, בעזרת החדרת לחץ אויר פוזיטיבי לדרכי הנשימה דרך הפה או האף, על הרחבת דרכי הנשימה ופתרון מוחלט של בעיית הנחירות ובאופן מיידי או כמעט מיידי. אני ממליץ לכם בחום לחפש באינטרנט מכשיר cpap וללמוד עליו. גם אם תקלידו "מכשיר סיפאפ" תקבלו את מבוקשכם.

ממי ניתן לקנות מכשיר זה? ובכן, חברת דן סיפאפ בע"מ היא החברה המייבאת ומשווקת מכשיר זה בארץ. אך זהו לא רק שיווק כמו שיווק רהיטים או חלב. מומחי החברה מתאימים עבור כל אדם מכשיר cpap מתאים עבורו. ולא רק זאת. לאנשים המתאימים, קיים החזר עבור מכשיר סיפאפ קופת חולים כללית או החזר עבור מכשיר סיפאפ קופת חולים מאוחדת. החזר זה הוא לא אוטומאטי אך עם התקשרותכם לחברת דן סיפאפ בע"מ תקבלו את כל האינפורמציה הדרושה.

אז כשאתם רוכשים מכשיר cpap אין לכם מה להקליד מילות חיפוש כמו החזר עבור מכשיר סיפאפ קופת חולים כללית או החזר עבור מכשיר סיפאפ קופת חולים מאוחדת. בררו אפילו לפני הרכישה והתאמת המכשיר עם נציגי חברת דן סיפאפ בע"מ והם יעניקו לכם לא רק את הפתרון המושלם עבור בעיית הנחירות שלכם אלא את כל האינפורמציה הנלוות הדרושה.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

מחוללי חמצן ניידים

נמצאים בתהליך שיקומי מניתוח או מחלה? זקוקים למחולל חמצן? מחוללי חמצן ניידים הם הפתרון היעיל ביותר למטופלים הנדרשים להמשיך בתהליך שיקומי בבית לאחר מחלות או

קרא עוד »

סיפאפ עם סוללה

סיפאפ עם סוללה הינו מכשיר ייחודי אשר נועד לעזור להפרעות שינה. במידה ואתם סובלים מנחירות במהלך השינה, דום נשימה, והפרעות שינה שונות חשוב כי תדעו

קרא עוד »

תסמונת דום נשימה בשינה

תסמונת דום נשימה בשינה בהחלט נשמע מאיים ומפחיד, אך למעשה מדובר בתופעה אשר נפוצה אצל ישראלים רבים. כיום, בערך כשישה אחוזים מהאוכלוסייה סובלת מתופעה של

קרא עוד »
Call Now Button