מאמרים

מסכת נשימה

הסובלים מדום נשימה בשינה חווים קשיים רבים ואינם מצליחים לישון רציף במהלך הלילה ולכן בריאותם נמצאת בסכנה. דום נשימה בשינה יכול לגרום לאי נוחות, התעוררות פתאומית ופגיעה בכל מי שישן לצידנו. מכשירי CPAP עוזרים לסובלים לישון רצוף ועמוק על ידי הזרמת אוויר לפה ולנחיריים. מכשיר הCPAP המונח לצד המיטה מתחברת בעזרת צינורית אוויר אל מסכת נשימה אותה חובש הסובל מן ההפרעה על פניו. רבים מן הסובלים מן ההפרעה אשר רכשו את הציוד של מכשיר הCPAP חווים כעת בעיה חדשה – מסכת הנשימה מציקה להם ומפריע להם להירדם. לכן חשוב טרם הקנייה להתאים מסכת נשימה באופן אישי לקבלת התוצאות האפקטיביות ביותר.

מסכת נשימה – Dan CPAP

אנחנו בDan CPAP  מאמינים שהתאמת המסכה לחולה היא צעד קריטי בתהליך ליווי הלקוח, אם חלק אחד מתוך מכלול הציוד מהווה בעיה אז בעצם כל הציוד הוא בעייתי. הפתרון לדום נשימה בשינה צריך להיות פשוט ונוח ולא לגרום לבעיות נוספות.

מסכות השינה שאנו מספקים באות בגדלים שונים, קטרים שונים של צינוריות אוויר וחומרים שונים. תוכלו גם לבחור בין מסכות שינה המחוברות לאף בלבד הפועלות על ידי כיסויו ומאפשרות חופשיות בשאר האיברים, מסכות אף ופה המכסות את שניהם (מותאם לבעלי מבנה אף גדול) וכן מסכות נחירונים, המתחברות ישירות לנחיר ויוצרות מגע מינימלי עם הפנים. כל המסכות באות עם מגוון רצועות ראש להתאמה מדויקת ונוחה לשימוש.

מסכות ועוד – כל הציוד הנחוץ לפתרון הבעיה

חברת Dan CPAP מספקת בנוסף למסכות הנשימה ציוד נלווה שיכול לעזור לנו להתאים לכם את המערכת המושלמת. בין השאר תוכלו למצוא צינור אוויר מחומם להעלאת הטמפרטורה של האוויר הנשאף, מעשיר אדים למניעת אוויר יבש ודימום פנימי ועוד. כמובן שמכשירי הCPAP עצמם באים גם הם במגוון דגמים וגדלים עם יכולות חדשניות לפעולה מותאמת אישית. כל הציוד עובר תחת תו תקן אירופאי מחמיר ומיוצר אצל החברות המובילות בשוק מכשירי הנשימה בעולם.

לנו בDan CPAP  ניסיון של שנים בטיפול והבחנה של הפרעות דום נשימה בשינה. אנו מאמינים שניתן לעזור לכל סובל מן ההפרעה ולהגיע לתוצאות נהדרות. לכל התייעצות ושאלה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונענה במהרה. Dan CPAP אפשר לישון בשקט.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

איך להפסיק לנחור

איך להפסיק לנחור בזמן השינה השאלה איך להפסיק לנחור זאת השאלה שללא בדיקה, בטוח נמצאת בין 10 או 50 השאלות הכי נפוצות כמילות חיפוש באינטרנט. למה?

קרא עוד »

מסכת cpap

איך עובדת מסכת cpap? מסכת הסיפאפ מעבירה אוויר דרך מכשיר ה-Cpap ופותחת את דרכי הנשימה עבור המטופל. בעזרת המכשיר המתקדם המטופל יסבול פחות מדום נשימה

קרא עוד »

טיפול בבעיות שינה

סובלים מקשיי נשימה בשינה? חווים את אותם תסמינים בכל לילה? טיפול בבעיות שינה יכול להתבצע באמצעות אחד המכשירים המתקדמים ביותר היום – מכשיר ה CPAP המביא

קרא עוד »

דום נשימה בשינה פתרונות

אחת מהפרעות השינה הנפוצות היא תופעת דום הנשימה בזמן השינה. התופעה באה לידי ביטוי בהפסקת הנשימה או הפחתה ביכולת הנשימה לזמן קצר. מהתופעה הזו סובלים כ-6

קרא עוד »
Call Now Button