מאמרים

מסכת cpap

איך עובדת מסכת cpap? מסכת הסיפאפ מעבירה אוויר דרך מכשיר ה-Cpap ופותחת את דרכי הנשימה עבור המטופל. בעזרת המכשיר המתקדם המטופל יסבול פחות מדום נשימה ומקשיי נשימה במהלך השינה בלילה. את המסכה למכשיר ה-Cpap ניתן לרכוש דרך יבואן רשמי של מוצרים השייכים לחברת SEFAM הצרפתית. חברת SEFAM הוקמה בצרפת בשנת 1982 ומספקת למטופלים ברחבי העולם מכשירים מתקדמים לטיפול בבעיות שינה עקב נשימה לקויה. מכשירי ה-Cpap של חברת SEFAM המיובאים לישראל עוברים בדיקות איכות קפדניות.

הזמנת מכשיר cpap עם שליח עד הבית

בכדי לקבל מכשיר cpap לשימוש ביתי, ניתן לבצע הזמנה דרך אתר אינטרנט של היבואן הרשמי ולקבל את מכשיר ה-Cpap עד הבית עם שליח. לפני רכישת מכשיר ה-Cpap רצוי לעשות אבחון ביתי לבעיות נשימה בשינה בכדי לעשות התאמה טובה יותר של הציוד ומסכת הסיפאפ למטופל.

מכשיר סיפאפ מיבואן רשמי

בכדי להיות בטוחים שמכשיר סיפאפ שאתם קונים הוא מקורי ועבר בדיקות איכות, מומלץ לקנות את מכשיר ה-Cpap מחברה מקצועית המייבאת באופן רשמי את המכשיר ומספקת אחריות עבור הלקוח.

מכשיר נשימה ללילה לפתרון בעיות דום נשימה

אם אתם מחפשים מכשיר נשימה ללילה שיעזור לכם להעביר את הלילות הבאים בשינה עמוקה וטובה, אתם מוזמנים לפנות לחברת דן סיפאפ בע"מ המייבאת את מוצרי SEFAM לישראל.

הזמנה של מסכת cpap מקצועית עד הבית

אחד המוצרים המשלימים של מכשיר ה-Cpap הוא מסכת cpap. המסכה המתחברת למכשיר ה-Cpap היא חיונית להעברת האוויר מהמכשיר לכיוון פתחי האוויר של המטופל.

בכדי לבצע הזמנה של מסיכה המתאימה למכשירי ה-cpap המתקדמים, ניתן לפנות דרך האתר של חברת דן סיפאפ בע"מ לנציג החברה ולעשות הזמנה של מסיכה המתאימה למכשיר.

צוות חברת דן סיפאפ בע"מ מסייע ללקוחות לבחור את המסיכה המתאימה ביותר בכדי שהטיפול יהיה יעיל ומקצועי. מטופל יכול למצוא את עצמו משתמש במכשיר ה-Cpap תקופה של כמה שנים ואז מפסיק את השימוש בגלל חוסר נוחות עם המסיכה. בכדי למנוע זאת, חברת דן סיפאפ בע"מ מספקת ליווי מלא הכולל אבחון של המטופל בבית על-ידי מכשירים מתקדמים והתאמה של מסכת ה-Cpap במיוחד לכל מטופל.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

גם עייפים וגם רעבים

גם עייפים וגם רעבים?  הקשר בין הפרעות שינה להשמנת יתר מגיעים לעבודה עייפים בכל בוקר? מחסלים חבילת שוקולד שהחבאתם במגירה בשביל לא להירדם על השולחן?

קרא עוד »

איך להפסיק נחירות

אחת הבעיות הגדולות של האנושות היא הנחירות במהלך השינה בלילה. אחת הסיבות העיקריות לנחירות במהלך הלילה היא נשימה לקויה. בכדי להבין איך להפסיק נחירות במהלך השינה,

קרא עוד »

מכשיר חדש לדום נשימה

רבים מאיתנו סובלים מבעיה רפואית ובכלל לא יודעים על כך, בעיה שהשלכותיה עלולים להוביל לשבץ מוחי, אירועים לבביים ולחץ דם גבוה. המונח הרפואי לבעיה הוא

קרא עוד »

מסכת נשימה

הסובלים מדום נשימה בשינה חווים קשיים רבים ואינם מצליחים לישון רציף במהלך הלילה ולכן בריאותם נמצאת בסכנה. דום נשימה בשינה יכול לגרום לאי נוחות, התעוררות

קרא עוד »
Call Now Button