מאמרים

סיפאפ עם סוללה

סיפאפ עם סוללה הינו מכשיר ייחודי אשר נועד לעזור להפרעות שינה. במידה ואתם סובלים מנחירות במהלך השינה, דום נשימה, והפרעות שינה שונות חשוב כי תדעו כי חמישה אחוזים מכלל האוכלוסיה סובלים מתופעות אלה. מדובר בתופעה אשר יכולה להפריע גם לבן או בת הזוג. שינה לא רציפה ולא איכותית יכולה לגרום להפרעות רבות במהלך היום, ולקושי בתפקוד היומי מתוך עייפות וחוסר ריכוז. סיפאפ עם סוללה הינו מכשיר שנועד לטפל בבעיות אלה במיוחד. כמו כן, ניתן כיום לראות סוגים שונים של סיפאפ עם סוללה, כאשר מומלץ לבחור את הדגם המתאים ביותר. חברת דן סיפאפ משווקת סיפאפ עם סוללה, מכשיר cpap עם סוללה, מכשיר סיפאפ עם סוללה, cpap עם סוללה תוך התאמה מלאה וייחודית של המוצר למטופל, לצד שירות וליווי אישים ומקצועיים.

מכשיר cpap עם סוללה
מכשיר cpap עם סוללה נועד לעזור בעת דום נשימה במהלך שינת הלילה. נחירות הולכות בדרך כלל ביחד עם דום נשימה, כאשר הנחירות הן למעשה התמרור אזהרה הראשי לבעיות בריאות נוספות. מומלץ לעבור אבחון ובדיקה מקיפה במעבדת שינה, כאשר במהלך בדיקה זו המטופל עובר אבחון בזמן השינה באמצעות מכשירים מתקדמים אליהם הוא מחובר. בדיקת שינה מקצועית יכולה לאבחן את סוג המקרה והבעיה ולהציע את הטיפול הנכון ביותר.

מכשיר סיפאפ עם סוללה
מכשיר סיפאפ עם סוללה הינו המכשיר היעיל והנפוץ ביותר כיום אשר מאפשר טיפול מקצועי בדום נשימה חסימתי. מבין כל המכשירים הקיימים, מכשיר זה הינו האפקטיבי ביותר אשר קיבל הוכחות רפואיות כי הוא משפר באופן ניכר את איכות השינה ואיכות החיים של המטופל. מדובר על מכשיר ייחודי בצורה של מסכה אשר מתלבשת על הפנים, ומכניסה אוויר פנימה. לא מדובר על מכשיר הנשמה, אלא על מכשיר עזר, אשר יוצר לחץ חיובי שנועד לשמור על נתיב אוויר פתוח. המשמעות של כך הוא שיפור ניכר בנשימה, והפחתה משמעותית בנחירות. חברת דן סיפאפ מתמחה בשיווק מוצרים אלה, ומעניקה אבחון מלא לכל מטופל לצד ליווי אישי.

cpap עם סוללה
ההחלטה על תחילת שימוש במוצר cpap עם סוללה הינה חשובה וקריטית במיוחד. המכשיר מיועד למטופלים אשר עברו אבחון מקיף ואובחנו כסובלים מבעיות שינה, דום נשימה חסימתי ועוד.

טיפים ומידע שימושי

מאמרים נוספים

גם עייפים וגם רעבים

גם עייפים וגם רעבים?  הקשר בין הפרעות שינה להשמנת יתר מגיעים לעבודה עייפים בכל בוקר? מחסלים חבילת שוקולד שהחבאתם במגירה בשביל לא להירדם על השולחן?

קרא עוד »

נחירות פתרון

האם יש פתרון יעיל ומקצועי לבעיית הנחירות בלילה? בכדי למצוא לבעיית הנחירות פתרון, כדאי להכיר את המכשירים המתקדמים של חברת SEFAM הצרפתית. חברת SEFAM הצרפתית קיימת

קרא עוד »

מכשיר נגד נחירות ודום נשימה

סובלים מבעיות של דום נשימה? כדאי שתכירו את מכשיר ה-Cpap לטיפול בדום נשימה. באמצעות מכשיר נגד נחירות ודום נשימה, ניתן לטפל בבעיה. את המכשיר מייבאת חברה ישראלית

קרא עוד »

הירדמות על ההגה

סובלים מבעיה של הירדמות על ההגה? חשוב שתבדקו מה הסיבה לכך. אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא דום נשימה בשינה אשר גורמת לעייפות כרונית אצל הנהג.

קרא עוד »
Call Now Button